Koşulsuz Yedek Parça Garantisi

Kargo esnasında oluşabilecek hasarlar, kurulum esnasında oluşabilecek hasarlar ve üretim hatalarına karşı tüm ürünlerimizin tüm parçalarında koşulsuz ve ücretsiz olarak yedek parça hizmetimiz bulunmaktadır.

Olası tüm yedek parça ihtiyaçlarınızda hasarın sebebiyle kesinlikle ilgilenmiyoruz, çağrı merkezimiz talebinizi işleme alıyor ve en geç 3 iş günü içinde ücretsiz olarak kargoya teslim ediyoruz.

Yedek parça ihtiyacı veya farklı konularda haftanın 6 Günü Sabah 09:00’dan 23:30’a kadar 0850 255 16 55 Whatsapp Destek hattımıza mesaj göndererek anında hizmet alabilirsiniz.

 

Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri:

Haftanın 6 Günü Sabah 09:00’dan 23:30’a kadar 0850 255 16 55 Whatsapp Destek hattımıza mesaj göndererek anında hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca hafta içi ve cumartesi günleri 09:00 – 17:00 saatleri arasında 0850 255 16 55 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerimizle görüşebilirsiniz.

 

Koşulsuz Yedek Parça Şartları

Rani Mobilya’dan satın aldığınız ürünlerle ilgili yedek parça için herhangi bir koşul yoktur,  herhangi bir koşul bulunmamasına rağmen müşterilerimizin sık sık sorduğu ve inanmakta zorlandığı bazı durumlar aşağıdaki gibidir.

 

  • Ürünün montajını yaparken kendim yanlışlıkla bir veya birkaç parçasına zarar verirsem yine de ücretsiz yedek parça alabilir miyim?
    • Kurulum esnasında oluşabilecek hasarları dert etmeyin, çağrı merkezimize taleplerini iletmeniz yeterli.

 

  • Kargoda kaynaklı hasar oluştu ancak görevliye tutanak tutturamadım yine de ücretsiz yedek parça alabilir miyim?
    • Kargo görevlilerine tutanak tutturmak oldukça zordur ve bununla kesinlikle uğraşmanıza gerek yok, olası kargo hasarları için ücretsiz ve koşulsuz yedek parça garantimiz bulunmaktadır.

 

  • Ürünün kurulumunu yaparken bir veya birkaç parçaya zarar verdim / kırdım / çizdim buna rağmen iade edebilir miyim?
    • Depomuza teslim edilen hasarlı ürünlerin de iadesi koşulsuz olarak kabul edilmektedir, hasar kontrolü veya hasarın oluşma sebepleri ile ilgilenmiyoruz, sadece gelen ürünün sipariş edilen ürünle aynı olup olmadığına bakıyoruz.

 

Çağrı merkezi görüşmelerimizden...